Англійська для дітей

“English for Toddlers”
Вік: 3,5 – 4,5 роки

2 уроки на тиждень
Група 7 – 8 осіб

Тривалість: 45 хв
Ваші малюки навчаться чути і розуміти англійську мову, вивчать основну лексику, безліч пісень і віршів, поринуть в культуру англомовних країн, зможуть говорити окремі фрази і брати участь в невеликих діалогах. Заняття проходять у цікавій ігровій формі з частою зміною видів діяльності і елементами творчості – вашому малюку неодмінно сподобається!

“English for Pre-schoolers”
Вік: 5-6 років2 уроки на тиждень
Група 7 – 8 осіб
Тривалість: 60 хв
Ця програма навчання призначена для дітей у віці 5 – 6 років, які починають вивчати англійську мову. За один рік навчання діти вивчать основну лексику (більше 300 слів), зможуть брати участь в невеликих діалогах, а також розповісти про себе, свою родину, погоду і т.д., вивчать алфавіт і найпростіші граматичні конструкції, познайомляться з основами фонетики.
Заняття ділиться на 2 частини: перша частина заняття спрямована на розвиток навичок розмовної мови, збільшення активного словникового запасу і розвиток навичок аудіювання (постановка діалогів, розучування пісень, організація рухливих, настільних і рольових ігор, перегляд і обговорення відеофрагментів і т.д.), друга частина заняття спрямована на розвиток навичок читання і письма, а також включає в себе творчі елементи з кожної теми.

“English for Grades”
Возраст: 7-16 лет2 уроки на тиждень
Група 7 – 8 осіб
Тривалість: 60 хв
Програма спрямована на розвиток, перш за все, розмовної мови дитини і сприйняття англійської мови на слух + активне вивчення граматики і лексики, адже без цього грамотна усна мова неможлива :). Даний курс навчання включає в себе безліч розмовних тем, діалогів, творів, а також граматику (куди ж без неї 🙂 – ми ж хочемо говорити не тільки багато, але і правильно)!