Англійська для дітей

«English for Toddlers»
Вік: 3,5 - 4,5 років

2 уроки на тиждень
Група 7 - 8 осіб

Тривалість: 45 хв
Ваші малюки навчаться чути і розуміти англійську мову, вивчать основну лексику, безліч пісень і віршів, поринуть в культуру англомовних країн, зможуть говорити окремі фрази і брати участь в невеликих діалогах. Заняття проходять у цікавій ігровій формі з частою зміною видів діяльності і елементами творчості - вашому малюку неодмінно сподобається!

Вартість: 85 грн/заняття

«English for Pre-schoolers»
Вік: 5 - 6 років

2 уроки на тиждень
Група 7 - 8 осіб

Тривалість заняття: 60 хв

Ця програма навчання призначена для дітей у віці 5 - 6 років, які починають вивчати англійську мову. За один рік навчання діти вивчать основну лексику (більше 300 слів), зможуть брати участь в невеликих діалогах, а також розповісти про себе, свою родину, погоду і т.д., вивчать алфавіт і найпростіші граматичні конструкції, познайомляться з основами фонетики.
Заняття ділиться на 2 частини: перша частина заняття спрямована на розвиток навичок розмовної мови, збільшення активного словникового запасу і розвиток навичок аудіювання (постановка діалогів, розучування пісень, організація рухливих, настільних і рольових ігор, перегляд і обговорення відеофрагментів і т.д.), друга частина заняття спрямована на розвиток навичок читання і письма, а також включає в себе творчі елементи з кожної теми.

Вартість: 90 грн/заняття

«English for Grades»
Возраст: 7-16 лет

 2 уроки на тиждень
Група 7 - 8 осіб

Тривалість заняття: 60 хв

Програма спрямована на розвиток, перш за все, розмовної мови дитини і сприйняття англійської мови на слух + активне вивчення граматики і лексики, адже без цього грамотна усна мова неможлива :). Даний курс навчання включає в себе безліч розмовних тем, діалогів, творів, а також граматику (куди ж без неї 🙂 - ми ж хочемо говорити не тільки багато, але і правильно)!

Вартість: 90 грн/заняття